Záhradné sprchy - pohodlné osvěžení na vaší zahradě

Počas horúcich letných dní si vaše telo neraz žiada výrazné osvieženie. To je potrebné najmä po športovej aktivite či opaľovaní. Sprchovanie v kúpeľni však v lete neprinesie ten správny účinok. Túžime skôr po vrhnutí sa do bazéna či inom osviežení v exteriéri. Vhodným spôsobom osvieženia najmä v lete sú aj záhradné sprchy, ktoré sú aj u nás čoraz viac populárnejšie.

Všestranné využitie záhradných spŕch

Príjemné letné osvieženie si môžete dopriať aj na vašej terase či v záhrade. Ak aj nemáte dostatok finančných prostriedkov či miesta na umiestnenie bazéna, nezúfajte. Funkčnou alternatívou, ktorá prinesie takmer rovnaký účinok sú práve záhradné sprchy. Tie sa stanú nielen funkčným doplnkom najbližšieho okolia vášho domu, ale budú pôsobiť aj ako výrazný architektonický prvok, ktorý sa stane dominantou vašej záhrady. Záhradné sprchy si nevyžadujú žiadne vysoké investície a ich inštalácia je tiež v celku jednoduchá. Ak v záhrade nemáte vybudovaný systém vodovodu, na ktorý by ste sprchu pripojili, postačí klasická záhradná hadica. Mnohé sprchy dokážu vďaka solárnej energii vodu nahriať, čím tiež eliminujete finančné prostriedky na ohrev teplej vody. Záhradné sprchy sú tiež dôležitým doplnkom k bazénu, keďže pred vstupom do bazénu je potrebné zmyť zo seba prach a nečistoty a tiež sa náležite osviežiť.

Wellness vo vašej záhrade

Záhradné sprchy ponúkajú aj rôzne doplnkové funkcie. Vďaka nim sa môžete aj vo vašej záhrade cítiť ako vo wellness. Mnohé totiž obsahujú aj masážne hlavice či stĺpy, ktoré dokonale ulahodia vaše telo. Vďaka záhradnej sprche sa na čerstvom vzduchu teda nielen osviežite, ale si tiež užijete blaho a pôžitok.

 

 

Odporúčanie predajcovia záhradných sprch: