Záhradné ležadlá

Relax či krátky poobedňajší spánok na čerstvom vzduchu je pre mnohých z nás najobľúbenejšou formou oddychu. V príjemnej polohe načerpáme potrebné sily a zregenerujeme naše telo. Vďaka kvalitným záhradným ležadlám si aj vo vašej záhrade alebo na terase vytvoríte miesto na dokonalý relax v objatí čerstvého vánku a jemných slnečných lúčov.

Dôležitá variabilita

Záhradné ležadlá sa hodia takmer kdekoľvek. Poskytnú plnohodnotné miesto na relax či opaľovanie a telo pritom ostane v polohe, ktorú si sami vyberiete. Najviac sa však hodia k bazénom, keďže si kúpanie bez následného opaľovania na slnku už ani nevieme predstaviť. Väčšina ležadiel disponuje systémom dovoľujúcim nastavenie rozličných polôh. Na ležadle sa preto môžete natiahnuť, poležať si s pokrčenými kolenami či zdvihnutím zadného operadla príjemne posedieť s nohami vo vodorovnej polohe. Takéto záhradné ležadlá sú aj veľmi praktické, keďže mimo sezóny ich dokážete poskladať, čím sa ich veľkosť zmenší aj trojnásobne. Počas zimy preto nebudú zaberať veľa miesta v tak potrebných úložných priestoroch, ktorých nikdy nie je dosť.

Prevedenia ležadiel

Záhradné ležadlá sú dostupné vo viacerých prevedeniach. Tými najobľúbenejšími sú drevené a kovové, často doplnené vrstvou tkaniny, ktorá spríjemní ležanie na tomto záhradnom doplnku. Obľúbené sú tiež kombinácie kovu s plastom či ležadlá s mrežovanou plochou na ležanie, vďaka ktorej bude vaše telo neustále vetrané a vy tak ostanete vždy svieži.